Náš tým

Katka Benešová

Head of ACCA Czech Republic, Slovakia & Hungary

Katka vede kancelář ACCA v Praze, která se stará o ACCA studenty a členy v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Byla u toho, když se kancelář v Praze v roce 2003 zakládala a je páteří našeho týmu.

Petra Polednová

Business Development Manager

Petra pomáhá firmám rozvíjet úspěšné finanční týmy s využitím kvalifikací ACCA. Úspěchy jednotlivců i týmů pomáhá zviditelnit v ČR i mezinárodně, aby tyto jedinečné příběhy mohly být dále inspirací. Pro členy ACCA Petra připravuje zajímavý program pro celoživotní vzdělávání, které k aktivnímu členství a mezinárodní certifikaci s titulem ACCA/FCCA nedílně patří.

Aneta Kaduková

Business Development Manager

Aneta se stará o ACCA členy na Slovensku a v Maďarsku, připravuje pro ně všechny zajímavé akce a pravidelně se setkává také s firmami, které svoje zaměstnance podporují nebo chtějí podpořit v dalším vzdělávání a profesním rozvoji.

David Kopecký

Business Relationship Manager – Learning

David spolupracuje především s univerzitami a vysokými školami. Pro studenty vysokých škol připravuje zajímavé akce a program ACCA Accelerate, díky němuž se mohou do ACCA přihlásit za zvýhodněnou cenu. Stará se také o to, aby ACCA studenti měli dostatek možností, podkladů a informací, jak se připravit na ACCA zkoušky.

Eva Kovářová

Engagement manager

Eva se stará o to, aby byly všechny naše aktivity vidět. Ať již na sociálních sitích, online nebo v tisku. Můžete se na ni také obracet, pokud studium ACCA zvažujete a potřebujete se poradit, co vše to bude obnášet.

Odebírejte novinky od ACCA

Odebírejte novinky od ACCA

Zapište se do našeho newsletteru, aby vám neunikly poslední novinky ze světa ACCA.

Děkujeme za zapsání do mailového seznamu. Již brzy se můžete těšit na zprávy od ACCA.

Pin It on Pinterest

Share This