O ACCA

ACCA ( the Association of Chartered Certified Accountants ) je nejrychleji se rozvíjející profesní skupinou pro finanční povolání na světě a pomáhá lidem stát se úspěšnými finančními profesionály. Naším posláním je poskytnout lidem lepší a rozmanitější kariérní příležitosti prostřednictvím kvalifikací, které jsou uznávány a doporučovány po celém světě. Poskytujeme příležitost, bez umělých bariér, lidem po celém světě – ať už našim studentům, členům nebo zaměstnancům – a podporujeme je v jejich kariéře. Po celém světě nyní najdete už více než 219 000 ACCA členů a 527 000 ACCA studentů. Podporujeme je prostřednictvím sítě 180 kanceláří a center. Úspěšní absolventi ACCA programu pracují v auditu, poradenství, finančním řízení  a controllingu u mezinárodních i českých společností. Každému, kdo má chuť a odhodlání k osobnímu rozvoji, nabízí ACCA kvalifikace skvělou příležitost uspět i v rychle se měnícím světě a být špičkou ve své firmě a oboru. Pořádáme každoročně pro naše členy v České republice, na Slovensku a v Maďarsku semináře, konference, diskusní setkání, obchodní snídaně a další akce, na kterých se mohou setkat nejen se zajímavými osobnostmi z byznysu, ale také se svými kolegy.

Vyzkoušejte si své znalosti!

Máte unikátní šanci napsat si o zkoušku nanečisto, a zjistit jak vypadají certifikační testy ACCA.

Proč studovat ACCA?

Studium ACCA vám přinese mnoho výhod a další přibudou až zkoušky dokončíte a stanete se členy ACCA.
  • Zvyšte svoji hodnotu na trhu práce – ukažte zaměstnavatelům, že jste opravdovým odborníkem a že financím rozumíte na různých úrovních byznysu.
  • Podpořte svůj kariérní růst – ACCA kvalifikace je komplexní a nahlíží tak na celou řadu oblastí, se kterými se v podnikových financích můžete setkat. Uděláte si obrázek o tom, co vše ovlivňuje finanční stránku firem a otevřou se vám dveře na různé pozice v oblasti financí a účetnictví.
  • Mezinárodní uznatelnost – Kvalifikace ACCA je po celém světě stejná a je uznávaná ve více než 180 zemích světa.  Svoji kariéru tak můžete rozvinout téměř kdekoliv.
  • Flexibilita – studium ACCA se plně přizpůsobí vašim potřebám. První 4 zkoušky plníte na počítači, a tudíž je můžete vykonat kdykoliv během celého roku. Následující zkoušky se konají 4krát ročně ve více než 400 centrech po celém světě. Samotná příprava rovněž záleží pouze na vás.
  • Certifikáty – po prvních 3 zkouškách obdržíte Diploma in Accounting and Business a po následujících 6 zkouškách získáte Advanced Diploma in Accounting and Business.
  • Mezinárodní podpora
I am sure that ACCA is a good oportunity for everybody who wants to work in accountancy. Michal Libič

Senior auditor, BDO USA

There is good reputation to being an ACCA member, I am possessing very good competence in financial field.

Jiří Kovala

Regional Controller, Faurecia

Pokud nechceš být jenom skvělým zaměstnancem, ale profesionálem, tak ACCA je správná volba. Elena Lupusoru

Hlavní účetní, Volvo financial services

%

studentů projde certifikací

%

studentů pracuje ve Velké Británii nebo Švýcarsku

%

členů ACCA má nadprůměrný plat

Odebírejte novinky od ACCA

Odebírejte novinky od ACCA

Zapište se do našeho newsletteru, aby vám neunikly poslední novinky ze světa ACCA.

Děkujeme za zapsání do mailového seznamu. Již brzy se můžete těšit na zprávy od ACCA.

Pin It on Pinterest

Share This