Asociace ACCA uspořádala v průběhu října slavnostní ceremonie v Praze, Brně, Bratislavě a Budapešti, na kterých přivítala nové ACCA členy. Počet členů se tak v České republice blíží tisícovce. Slovenská členská základna již přesáhla 460 ACCA členů. Ocenění získali také studenti, kteří dosáhli nejvíce bodů ACCA zkouškách v červnu 2014.

Skloubit pracovní a mnohdy i rodinné povinnosti s náročným studiem v angličtině není úplně jednoduché. Nicméně těm, kteří kromě své účetní profese skvěle zvládnou i studium ACCA a získají celosvětově uznávaný titul, se otevírají zcela nové profesní možnosti, velmi často i v zahraničí. Jsme proto velmi rádi, že můžeme také dnes poblahopřát našim nejlepším studentům, kteří se za poslední půlrok umístili na předních místech v rámci celosvětového hodnocení zkoušek ACCA“, říká Kateřina Benešová, ředitelka ACCA pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

acca_2014_10_13_no057ACCA členové v Praze byli slavnostně přivítání také Kateřinou Šipkovou, FCCA, která je členkou Rady ACCA.

foto_190

Odebírejte novinky od ACCA

Odebírejte novinky od ACCA

Zapište se do našeho newsletteru, aby vám neunikly poslední novinky ze světa ACCA.

Děkujeme za zapsání do mailového seznamu. Již brzy se můžete těšit na zprávy od ACCA.

Pin It on Pinterest

Share This