ACCA Zkouška nanečisto

Zajímá vás, jak vypadá test, podle kterého se uděluje certifikace ACCA? Nyní do něj máte šanci nahlédnout. Nemusíte se obávat rizika – test je nanečisto a zdarma.

Stačí, když nám zde zanecháte platný e-mail, na který vám pošleme zadání zkoušky. Pokud byste se chtěli na něco zeptat, využijte kontaktního formuláře.

Hodně štěstí!

Vyplněním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby společnost ACCA mohla použít mé osobní údaje a kontaktovat mě ohledně zpráv, událostí, kariérových doporučeních a dalších informací týkajících se jejich kvalifikace nebo mé osoby.

Můžete aktualizovat své informace nebo zrušit komunikaci v libovolném okamžiku tím, že nás kontaktujete. ACCA může sdílet informace s dodavateli a auditory. Vezměte prosím na vědomí, že pro osoby se sídlem mimo území Spojeného království se vaše informace budou konat v hlavních informačních systémech ACCA, které se nacházejí v EU a mohou být zpřístupněny místním úřadem ACCA ve vaší zemi bydliště. ACCA zpracovává informace v rámci EU, ale může také předávat údaje mimo EU jako součást svých operací a poskytování služeb.

Další informace o tom, jak je zacházeno s vašimi osobními údaji, naleznete v našem oznámení o ochraně osobních údajů nebo na adrese privacy@accaglobal.com

Odebírejte novinky od ACCA

Odebírejte novinky od ACCA

Zapište se do našeho newsletteru, aby vám neunikly poslední novinky ze světa ACCA.

Děkujeme za zapsání do mailového seznamu. Již brzy se můžete těšit na zprávy od ACCA.

Pin It on Pinterest

Share This