Co vlastně znamená ACCA členství? Je to ta „sladká tečka“ v ACCA kvalifikaci. Po splnění 14 zkoušek, vyplnění ACCA etického modulu a doložení praxe, je možné o ACCA členství požádat. A co přináší?

ACCA titul

Získáním členství je možné používat profesní titul ACCA, který se uvádí za jménem. Na slavnostní ceremonii, která se pořádá v Praze i Bratislavě, noví členové získávají svůj oficiální členský diplom.

Záruka kvality

ACCA titul vyjadřuje po celém světě stejnou úroveň kvalifikace a působí jako určitá známka kvality pro zaměstnavatele. ACCA členství tak může usnadnit vaše snahy pracovat v zahraničí a pomoci k získání vysněné práce na druhém konci světa. Na domácí půdě může přispět k vyššímu finančnímu ohodnocení nebo k rychlejšímu rozvoji vaší kariéry.

Networking

Být ACCA členem znamená být součástí skupiny odborníků a mít možnost se s těmito profesionály pravidelně potkávat a diskutovat na nejrůznějších ACCA akcích. Aktivity se neomezují pouze na Česko nebo Slovensko, ale ACCA členové mají možnost účastnit se konferencí online nebo jinde po světě.

Celoživotní vzdělávání

ACCA členové mají k dispozici široké portfolio vzdělávacích materiálů. Stačí si jen vybrat, který se nejlépe hodí jejich aktuálním potřebám. Může se jednat o krátkodobé kurzy, články, reporty ACCA výzkumů, nejrůznější online moduly nebo semináře pořádané lokálními pobočkami.

Kdo jiný může posoudit přínosy ACCA členství než sami členové. Podívejte se na následující video.

ACCA titul mohou používat pouze členové, kteří si pravidelně platí roční členský příspěvek a plní podmínky kontinuálního profesního vzdělávání – tzv. continuing professional development.

button (1)

Odebírejte novinky od ACCA

Odebírejte novinky od ACCA

Zapište se do našeho newsletteru, aby vám neunikly poslední novinky ze světa ACCA.

Děkujeme za zapsání do mailového seznamu. Již brzy se můžete těšit na zprávy od ACCA.

Pin It on Pinterest

Share This